
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoOferty ponownie były zbyt duże w stosunku do kosztorysu.
Po raz kolejny nie udało się rozstrzygnąć przetargu na modernizację Orlików w gminie Sępólno Krajeńskie. Oferty ponownie były zbyt duże w stosunku do kosztorysu.
Gmina Sępólno ma na ten cel 1 mln zł, z czego połowa to dotacja z Ministerstwa Sportu. Tymczasem zarówno za pierwszym razem, jak i za drugim oferty w przetargach były o kilkaset tysięcy złotych wyższe:
Ogłosimy trzeci przetarg, ale ograniczymy niektóre rzeczy do wykonania: mycie elewacji, naprawę pojedynczych krzesełek to myślę możemy spokojnie z przetargu wyłączyć, natomiast zostawimy oczywiście odnawianie płyty do gry w piłkę nożną czy do siatkówki, tenisa ziemnego czy piłki ręcznej. Te powinny być odnowione.
Waldemar Stupałkowski
Mówi Weekend FM burmistrz Sępólna Waldemar Stupałkowski.
W gminie Sępolno są cztery Orliki, przy szkołach podstawowych nr 1 i 3 w Sępólnie, oraz w Lutowie i Wałdowie.
Słuchaj w: