Jednostki OSP w gminie Brusy po wyborach. Burmistrz dziękuje za codzienną gotowość do niesienia pomocy

Nastąpiły zmiany w zarządach.

Jednostki OSP w gminie Brusy po wyborach. Burmistrz dziękuje za codzienną gotowość do niesienia pomocy
fot. UM w Brusach

Podsumowali działania w roku ubiegłym, ale też dokonali zmian w zarządach. W gminie Brusy odbyły się spotkania sprawozdawczo-wyborcze miejscowych jednostek OSP. A jest ich tutaj 14. Najliczniejsza, bo skupiająca 114 druhów, działa w Brusach. Najwięcej młodych strażaków-ochotników ma z kolei MDP w Czyczkowach.

Dziękuję ustępującym zarządom za wieloletnią pracę, rozwój jednostek i dbałość o ich funkcjonowanie. Nowo wybranym władzom gratuluję zaufania oraz życzę powodzenia w realizacji planów i dalszego rozwoju jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zachęcam również młodzież do wstępowania w szeregi młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Witold Ossowski

Mówi Weekend FM burmistrz Brus Witold Ossowski.

Zmiany w poszczególnych jednostkach po wyborach:

Jednostki OSP w gminie Brusy po wyborach. Burmistrz dziękuje za codzienną gotowość do niesienia pomocy

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno