Wspólnie świętowanie Dnia Kobiet przez władze powiatu sępoleńskiego i gminy Sępólno

Przedstawicielki organizacji i instytucji z terenu powiatu bawiły się wspólnie na koncercie przebojów Czerwonych Gitar.

Wspólnie świętowanie Dnia Kobiet przez władze powiatu sępoleńskiego i gminy Sępólno
fot. Maciej Bór

Galeria zdjęć

To już powoli robi się mała świecka tradycja, że powiat sępoleński wraz z gminą Sępólno wspólnie świętują dzień Kobiet. Tak było i tym razem, bo już w piątek (06.03) panie z powiatu sępoleńskiego wypełniły salę widowiskową Centrum Kultury i Sztuki. Na zaproszenie starosty sępoleńskiego i burmistrza Sępólna na koncercie przebojów Czerwonych Gitar zjawiły się przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji kobiecych i przedstawicielek gminnych i powiatowych instytucji.

Zdrowia przede wszystkim, pomyślności, spełnienia marzeń, aby każdy dzień był radosny, bezproblemowy. Ja wiem, że to się tak nie da, ale tego państwu życzymy.
Świat bez pań byłby niekompletny w ogóle, by nie istniał - to jest stara znana wszystkim nam prawda. A ja jeszcze powiem coś więcej - bez pań nawet tego dzisiejszego święta, by nie było. Wszystkiego dobrego.

Jarosław Tadych, Waldemar Stupałkowski

Po koncercie na Panie czekał także tort, lampka szampana i róża.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno