To już powoli robi się mała świecka tradycja, że powiat sępoleński wraz z gminą Sępólno wspólnie świętują dzień Kobiet. Tak było i tym razem, bo już w piątek (06.03) panie z powiatu sępoleńskiego wypełniły salę widowiskową Centrum Kultury i Sztuki. Na zaproszenie starosty sępoleńskiego i burmistrza Sępólna na koncercie przebojów Czerwonych Gitar zjawiły się przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji kobiecych i przedstawicielek gminnych i powiatowych instytucji.
Zdrowia przede wszystkim, pomyślności, spełnienia marzeń, aby każdy dzień był radosny, bezproblemowy. Ja wiem, że to się tak nie da, ale tego państwu życzymy.
Świat bez pań byłby niekompletny w ogóle, by nie istniał - to jest stara znana wszystkim nam prawda. A ja jeszcze powiem coś więcej - bez pań nawet tego dzisiejszego święta, by nie było. Wszystkiego dobrego.
Po koncercie na Panie czekał także tort, lampka szampana i róża.














